0

0

Rojales 

Přímo v srdci Costa Blancy se nachází tradiční španělské městečko Rojales, které se stalo vyhledávaným cílem rekreace jak pro místní, tak i pro cizince.
Nedotčená příroda se zde snoubí s moderními službami a kvalitní infrastrukturou. Ubytovací kapacity byly vystavěny v souladu s okolním prostředím, aby nenarušovaly ráz krajiny. Přístavní městečko Rojales leží v autonomní oblasti Valencie, v provincii Alicante. Díky stálým teplotám a příjemnému podnebí přitahuje davy turistů po celý rok, i během zimního období.
Hlavním lákadlem letoviska jsou krásné a rozlehlé písečné pláže, které obdržely Modrou vlajku EU, což potvrzuje kvalitu vody a služeb na plážích.
Vyzkoušet můžete některý z nabízených vodních sportů, jako je třeba windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích nebo skútrech. Na své si přijdou také milovníci potápění či šnorchlováni.
Na plážích si můžete užívat relaxace a klidu, za malý poplatek je možné si zapůjčit lehátka a slunečníky. Děti jistě potěší vodní park poskytující vodní radovánky v nejrůznějších podobách.
Zařádit si můžete na tobogánech, skluzavkách, speciálních bazénech s vlnami a na mnoha dalších atrakcích.
Pokud dáváte přednost aktivněji strávené dovolené, jste v Rojales na správném místě.
Kromě pláží totiž na opačné straně nabízí i rozlehlé horské oblasti, kde se můžete věnovat pěší turistice nebo cykloturistice. Pohoří je protkáno množstvím značených cest nejrůznějších délek a náročností.
Zdejší husté borové lesy jsou navíc domovem velkého množství ptactva a další divoké zvěře. U Rojales se rozkládá také nádherné golfové hřiště, kde si milovníci tohoto sportu můžou užívat hru po celý rok.
Rojales se specializuje nejen na odpočinek, ale i na zábavu, proto se zde nebudete nikdy nudit.
Často se zde konají oblíbené fiesty, o zábavu se starají také četné bary, diskotéky a noční podniky. Ve městě najdete rovněž historické památky a další zajímavá místa. Turistům je zde k dispozici vše, co potřebují ke strávení pohodové dovolené. Nakoupit si mohou v supermarketu, několika menších obchůdcích nebo na pravidelném trhu. Zdejší restaurace lákají k ochutnávce španělských specialit nebo k posezení u skleničky dobrého vína.
To vše dělá z Rojales ideální místo na trávení volného času.
Jen pět minut cesty z Rojales se na ploše 700 metrů čtverečních rozkládá lázeňské letovisko.
Zde si můžete vychutnávat relaxaci v sauně, tureckých lázních, římských horkých pramenech nebo třeba skotské sprše. Vyzkoušet však můžete ještě mnoho dalších přírodních procedur.
Právě v lázních si dokonale odpočinete od každodenního shonu a ruchu velkoměst.
Z Rojales je zajištěno pravidelné autobusové spojení s okolními městy a letovisky.
Doprava je umožněna po kvalitně vybudovaných silnicích. Zavítat můžete také do nedalekých měst, jako Alicante, Elche, Santa Pola či Torrevieja.

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria
Sociální sítě
Důležité odkazy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA