0

0

Moraira: Luxusní klid s krásnou pláží a malebným okolím

Moraira: Luxusní klid s krásnou pláží a malebným okolím

Moraira, okouzlující letovisko na pobřeží Costa Blanca, uchvátí návštěvníky svou exkluzivní atmosférou, krásnou pláží a malebným okolím.

Historie a exkluzivita:

Původně malá rybářská vesnička si dokázala uchovat klid i přes rozvoj turismu v okolí. Dnes je Moraira vyhledávanou destinací s honosnými vilami, prostornými náměstími a luxusním přístavem plným jachet a sportovních lodí.

Klid a pohoda:

Ubytovací kapacity jsou strategicky umístěny v dostatečné vzdálenosti od zábavních podniků, takže si zde užijete klid a nerušenou dovolenou.

Pláž Playa de L´Ampolla:

Hlavním lákadlem je rozlehlá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s dětmi a méně zdatné plavce. Průzračně čisté moře láká ke koupání, potápění a vodním sportům. Díky odlehlé poloze letoviska není pláž nikdy přeplněná.

Služby a zábava:

Moraira nabízí supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, butiky, poštu, banku i muzeum. Každý pátek se koná trh a ráno rybí trhy. K dispozici je lékárna a praktický lékař.

Doprava a okolí:

Kvalitní silnice a autobusové spojení zajišťují dostupnost okolních měst. Malebná krajina s hustými lesy, typickými domky a úrodnými poli dotváří kouzlo Moraira. Nedaleko se nachází golfové hřiště, tenisové kurty a zábavní park Terra Mítica v Benidormu.

Reality ve Španělsku:

Hledáte luxusní nemovitost pro trvalé bydlení, rekreaci nebo investici v Moraira? Kontaktujte realitní kancelář Taurus Inmobiliaria. Nabízí širokou škálu nemovitostí v různých cenových relacích a zajistí hladký průběh celého nákupního procesu.

Proč si vybrat Taurus Inmobiliaria:

Zkušenosti a znalosti: Taurus Inmobiliaria má bohaté zkušenosti s prodejem nemovitostí ve Španělsku a dokonale zná místní trh.
Profesionální přístup: Tým Taurus Inmobiliaria vám poskytne individuální přístup a poradí vám s výběrem ideální nemovitosti.
Komplexní služby: Taurus Inmobiliaria vám pomůže se všemi aspekty nákupu nemovitosti, od právního poradenství až po pořízení nábytku.
Užijte si luxusní dovolenou v Moraira plnou klidu, krásné pláže a malebného okolí!

Získejte svůj nový domov v Moraira s Taurus Inmobiliaria!

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria
Sociální sítě
Důležité odkazy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA