0

0

Benissa 

Na východě regionu Valencie se u pobřeží Costa Blanca rozkládá letovisko Benissa.
Svým návštěvníkům nabízí nádherné pláže, průzračně čisté moře, pohodovou atmosféru a vše, co si jen přejí ke strávení příjemné dovolené. Středozemní podnebí navíc poskytuje příznivé klima pro rekreaci během celého roku. V okolí se rozkládá krásná a nedotčená příroda, která láká k pěším výletům a aktivně strávené dovolené.
Pro letovisko je typická jedinečná architektura, která je v naprostém souladu s okolní přírodou a nenarušuje ráz krajiny.
Na své si zde přijdou také milovníci kultury a historie. V Benisse se často konají nejrůznější kulturní akce, představení a expozice, díky kterým je místní kulturní program velmi pestrý. Najdete zde také množství historických památek a užívat si můžete také bujarých španělských slavností. Nejznámější slavností je fiesta „Moros y Cristianos“ konající se na konci června. V Benisse se tedy nudit rozhodně nebudete.
V obci se nachází supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, butiky, krytý bazén, lékárna, pošta i banka.
Zdejší restaurace a bary lákají k ochutnávce specialit nebo k posezení u skleničky dobrého vína. Odevšad na vás dýchá příjemná a přátelská atmosféra, je zde také spousta možností večerní zábavy. V sobotu se zde pravidelně koná bleší trh a trh se starožitnostmi. Pláže jsou zde lemovány strmými skalami, tvoří se tak romantická zákoutí a zátoky se soukromými plážičkami. Vyzkoušet zde můžete celou řadu vodních sportů a letní zábavy. Další nejbližší pláže se nachází v Calpe a Maoraiře.
Pokud budete mít k dispozici auto, vydejte se na výlet například do 110 km vzdálené Valencie nebo 70 km vzdáleného Alicante.
Navštívit můžete rovněž i zábavní park Terra Mítica v Benidormu.

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria
Sociální sítě
Důležité odkazy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA