0

0

Taurus Inmobiliaria: Vaše cesta k nemovitosti ve Španělsku

Taurus Inmobiliaria: Vaše cesta k nemovitosti ve Španělsku

Sníte o tom, že byste měli svůj vlastní domov pod sluncem ve Španělsku? Chcete si užívat krásného počasí, pohostinné kultury a pestré krajiny? Hledáte nemovitost ve Španělsku jako investici nebo jako místo pro trávení volného času?

Pokud ano, pak jste na správném místě.

Taurus Inmobiliaria je realitní kancelář, která se specializuje na prodej nemovitostí ve Španělsku, zejména v oblasti Costa Blanca. Nabízíme vám široký výběr nemovitostí různých typů a cenových kategorií, od apartmánů u moře, přes domy a vily v urbanizacích, až po pozemky a novostavby na klíč. Ale to není vše. Taurus Inmobiliaria vám také poskytne kompletní servis a poradenství při celém procesu koupě nemovitosti ve Španělsku. Zajistíme vám právní zastoupení, finanční služby, hypotéky, pojištění, stavební úpravy a správu vaší nemovitosti. A to vše bez zbytečných provizí a poplatků.

Proč si vybrat Taurus Inmobiliaria?

Taurus Inmobiliaria je realitní kancelář s dlouholetou zkušeností a profesionálním přístupem. Na trhu s nemovitostmi ve Španělsku působíme od roku 1998 a máme tisíce spokojených klientů z České republiky i dalších zemí.

Naše hlavní přednosti jsou:

Osobní a individuální přístup: Nasloucháme vašim potřebám a přáním a vybíráme pro vás ty nejvhodnější nabídky nemovitostí ve Španělsku. S každým klientem komunikujeme česky a doprovázíme ho během celého procesu koupě.

Kvalita a serióznost:

Všechny naše nemovitosti ve Španělsku jsou prověřené a legální. Spolupracujeme pouze s renomovanými developery, stavebními firmami a notářskými kancelářemi. Zajišťujeme vám transparentnost a bezpečnost transakce.

Kompletní servis:

Nabízíme vám veškeré služby spojené s koupí nemovitosti ve Španělsku. Pomůžeme vám získat registrační číslo NIE, účet ve španělské bance, hypotéku, pojištění, stavební úpravy nebo správu vaší nemovitosti. Také vám zajistíme ubytování, dopravu a tlumočení během vaší návštěvy Španělska.

Výhodné ceny:

U nás neplatíte žádné provize ani skryté poplatky.
Naše ceny jsou stejné nebo nižší než u španělských realitních kanceláří.
Navíc vám pomůžeme vyjednat co nejlepší podmínky koupě s prodávajícím.

Jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku s Taurus Inmobiliaria?

Ujasněte si, jaký typ, velikost, lokalitu a cenu nemovitosti hledáte ve Španělsku. Můžete se inspirovat naším katalogem nemovitostí na našich webových stránkách nebo nás kontaktovat pro osobní konzultaci.

Vyberte si vhodné letecké spojení.

Navštivte nemovitost osobně:

Po příletu do Španělska vás na letišti vyzvedneme a odvezeme vás na vaše ubytování. Během vašeho pobytu vám zajistíme dopravu a tlumočení při prohlídkách vybraných nemovitostí. Budeme vám k dispozici pro veškeré dotazy a poradenství.

Rezervujte si nemovitost:

Pokud se vám některá z nemovitostí zalíbí a rozhodnete se pro její koupi, musíte uzavřít rezervační smlouvu a zaplatit rezervační poplatek. Tím si zajistíte právo na koupi nemovitosti po dobu určenou smlouvou (obvykle 15 dnů nebo 1 měsíc) a zabráníte tomu, aby prodávající nabídl nemovitost jinému zájemci.

Vyřiďte si potřebné dokumenty:

S pomocí našeho právního zástupce si vyřídíte registrační číslo NIE, účet ve španělské bance, hypotéku a pojištění.
Také si necháte prověřit nemovitost a její dokumentaci, aby byla bez břemen a v souladu s plány a regulacemi.

Podepište kupní smlouvu:

Pokud je vše v pořádku a jste spokojeni s nemovitostí a podmínkami koupě, můžete přistoupit k podpisu kupní smlouvy před notářem.
Při podpisu zaplatíte zbytek ceny prodávajícímu a uhradíte notářské poplatky, registraci nemovitosti a daně spojené s koupí.

Užijte si svou novou nemovitost:

Gratulujeme! Nyní jste oficiálně majitelem nemovitosti ve Španělsku. Teď už zbývá jen zařídit si svůj nový domov podle svého gusta a užít si života ve Španělsku. Pokud budete potřebovat naši pomoc s nějakými stavebními úpravami nebo správou vaší nemovitosti, jsme tu pro vás.

Závěr

Taurus Inmobiliaria je vaším spolehlivým partnerem pro koupi nemovitosti ve Španělsku.
Nabízíme vám široký výběr kvalitních a legálních nemovitostí v oblasti Costa Blanca, osobní a profesionální přístup, kompletní servis a výhodné ceny.
S námi si splníte svůj sen o domově pod sluncem ve Španělsku.
Pokud máte zájem o naše služby nebo chcete více informací o naší nabídce nemovitostí ve Španělsku, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás

Další aktuality

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria
Sociální sítě
Důležité odkazy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA