0

0

Nejčastější dotazy

Dobrý den,

Děkujeme za Váš zájem o nemovitosti ve Španělsku! Abychom Vám pomohli s výběrem Vašeho vysněného domova, rádi zodpovíme Vaše nejčastější dotazy:

Fotografie:

Více fotografií nemovitostí naleznete na našich webových stránkách. Pokud máte zájem o specifické fotografie, neváhejte nás kontaktovat a my Vám je rádi zašleme pokud jsou k dispozici.

Aktuálnost nemovitostí:

Všechny nabídky na našich stránkách jsou průběžně aktualizovány. Nicméně vzhledem k velké poptávce nemůžeme zaručit, že Vámi vybraná nemovitost bude stále v nabídce v době Vaší plánované návštěvy.

Aktuálnost cen:

Ceny nemovitostí uvedené na našich stránkách jsou aktuální a zahrnují DPH. U domů a vil hraje důležitou roli také velikost pozemku a technické vybavení.

Postup výběru nemovitosti:

Pro usnadnění výběru Vaší ideální nemovitosti nám prosím sdělte:

Vaše požadavky na počet ložnic a koupelen
Typ nemovitosti (dům, vila, apartmán, bungalov)
Vaše finanční limit (maximální cena bez DPH)
Požadovanou vzdálenost od moře
Předpokládaný termín Vašeho příletu do Alicante
Na základě Vašich požadavků Vám připravíme prohlídky nejvhodnějších nemovitostí v oblasti Costa Blanca. Během jednoho dne Vám můžeme ukázat až šest projektů.

Další informace:

Podrobné informace o procesu koupě nemovitosti ve Španělsku a o daních naleznete na našem webu: https://www.taurusreality.cz/postup-koupe/

Kontaktujte nás:

Pro bližší informace o konkrétních nemovitostech, pro zodpovězení Vašich dotazů a pro domluvení prohlídek nás neváhejte kontaktovat:

Telefon: +420 777 123 456

Další aktuality

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria
Sociální sítě
Důležité odkazy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA