0

0

Jávea: Perfektní destinace pro milovníky slunce, historie a zábavy

Jávea: Perfektní destinace pro milovníky slunce, historie a zábavy

Jávea, okouzlující letovisko na pobřeží Costa Blanca v provincii Alicante, láká turisty krásnou pláží, bohatou historií a pestrou nabídkou aktivit.

Pláž El Arenal:

Hlavním magnetem Jávea je písečná pláž El Arenal s pozvolným vstupem do moře a průzračně čistou vodou, ideální pro rodiny s dětmi i méně zdatné plavce. Nabízí se i široká paleta vodních sportů, od surfování a plachtění až po jízdu na skútrech a lyžích. Potápěči a šnorchlaři si zde také najdou to své.

Příjemné klima:

Díky výjimečné poloze se Jávea pyšní příjemným klimatem i v zimě, čímž se stává atraktivní destinací pro celoroční rekreaci.

Okouzlující historie:

Návštěvníky uchvátí částečně ohrazené staré město s gotickým kostelem San Bartolomé, radnicí a městskou tržnicí. Za pozornost stojí i přístavní zóna Aduana del Mar s obchůdky, bary a restauracemi.

Moderní architektura:

Při procházce Jávea zaujme moderní kostel Panny Marie Loretánské s netradičním tvarem připomínajícím kýl lodi.

Muzeum a archeologie:

Milovníci historie ocení archeologické a etnografické muzeum v paláci Soler Basco s bohatými sbírkami z iberského období.

Sportovní vyžití:

Sportovně založení turisté si užijí 9jamkové golfové hřiště, tenisové kurty, bazén, minigolf a rybaření.

Zábava a gastronomie:

Jávea nabízí širokou škálu turistických atrakcí, restaurací, barů, klubů a zábavy, takže nuda zde nehrozí.

Ideální pro rodinnou dovolenou:

Díky své rozmanitosti je Jávea perfektní destinací pro rodinnou dovolenou, která uspokojí všechny členy rodiny.

Reality ve Španělsku:

Hledáte ideální nemovitost pro trvalé bydlení, rekreaci nebo investici v Jávea? Kontaktujte realitní kancelář Taurus Inmobiliaria. Nabízí širokou škálu nemovitostí v různých cenových relacích a zajistí hladký průběh celého nákupního procesu.

Proč si vybrat Taurus Inmobiliaria:

Zkušenosti a znalosti: Taurus Inmobiliaria má bohaté zkušenosti s prodejem nemovitostí ve Španělsku a dokonale zná místní trh.
Profesionální přístup: Tým Taurus Inmobiliaria vám poskytne individuální přístup a poradí vám s výběrem ideální nemovitosti.
Komplexní služby: Taurus Inmobiliaria vám pomůže se všemi aspekty nákupu nemovitosti, od právního poradenství až po pořízení nábytku.
Užijte si perfektní dovolenou v Jávea plnou slunce, historie a zábavy!

Získejte svůj nový domov v Jávea s Taurus Inmobiliaria!

 

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria
Sociální sítě
Důležité odkazy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA