0

0

El Campello

Na pobřeží Costa Blanca se rozkládá malebná španělská vesnička El Campello, která se v posledních letech stává stále častějším místem pro dovolenou.
Leží v autonomní oblasti Valencie, v provincii Alicante a poskytuje celoročně příjemné klima pro rekreaci. V této malé a útulné obci najdete skvělé písečné i oblázkové pláže.
Mají pozvolná vstup do moře, což vyhovuje hlavně rodinám s malými dětmi a méně zdatným plavcům. Na své si zde přijdou také vyznavači nudismu, pro které je určena pláž Cala de la Lloma de Reixes.
Jedním z hlavních lákadel letoviska je také malý ostrůvek vynořující se z moře nedaleko El Campello.
K tomuto ostrůvku se totiž pojí zajímavá historie. Vyzkoušet zde můžete celou řadu vodních sportů nebo jen tak relaxovat na pláži a vychutnávat klidu a příjemné atmosféry tohoto městečka.
V El Campellu najdete supermarket, obchody se základním zbožím, potravinami i suvenýry, restaurace, bary i diskotéku. Každou středu se zde pravidelně koná bleší trh.
Nejdůležitějším příjmy obyvatelům v minulosti plynuly hlavně z rybolovu, ten dnes však vystřídal cestovní ruch, který zaměstnává asi polovinu obyvatel.
El Campello nabízí také bohatý kulturní program, během celého roku se zde konají divadelní a taneční představení, koncerty nebo výstavy.
Výborné podmínky tu najdou i milovníci sportu. K dispozici jim jsou tenisové kurty nebo krytý bazén.
Jestliže máte k dispozici auto, vydejte se na průzkum dalších zajímavých lokalit této oblasti. Navštivte například zábavní park Terra Mítica v Benidormu, město Alicante nebo Valencie.

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria
Sociální sítě
Důležité odkazy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA