0

0

Dénia: Město s hradem, vinicemi a krásnými plážemi

Dénia: Město s hradem, vinicemi a krásnými plážemi

Dénia, malebné město na pobřeží Costa Blanca v provincii Alicante, uchvátí návštěvníky krásnými plážemi, bohatou historií a pestrou nabídkou aktivit.

Doprava a dostupnost:

Do Dénie se snadno dostanete po rychlostních silnicích, železnicí, autobusem i tzv. Limón expressem, který zajišťuje dopravu mezi Dénia, Benidormem a Alicante.

Služby a zábava:

Město nabízí širokou škálu restaurací, barů, diskoték, obchodů a supermarketů pro zábavu a pohodovou dovolenou. V 8 km vzdáleném městečku Odara naleznete oblíbené nákupní centrum Poral de la Marina.

Hrad a muzeum:

Nad městem se tyčí mohutný hrad s nádherným výhledem do okolí. V hradu sídlí archeologické a etnologické muzeum s bohatou sbírkou exponátů.

Okolí a aktivity:

V okolí Dénie se rozkládají rozsáhlé vinice s muškátovými odrůdami vína. Nedaleko se nachází golfové hřiště La Sella s 18 jamkami. Děti potěší Safari park a zábavní parky Terra Mítica, Terra Natura, Aqualandia a Mundomar. Za návštěvu stojí i Alicante a Valencie.

Trajektová doprava:

Z Dénie jezdí trajekty na ostrov Ibiza s délkou plavby cca 3 hodiny.

Reality ve Španělsku:

Dénia je skvělým místem pro koupi nemovitosti ať už pro trvalé bydlení, rekreaci nebo investici. Nabízí širokou škálu nemovitostí, od apartmánů v centru města až po luxusní vily u moře.

Kontaktujte realitní kancelář Taurus Inmobiliaria:

Taurus Inmobiliaria vám pomůže najít ideální nemovitost v Dénia a zajistí hladký průběh celého nákupního procesu. Nabízí profesionální služby a širokou škálu nemovitostí v různých cenových relacích.

Proč si vybrat Taurus Inmobiliaria:

Zkušenosti a znalosti: Taurus Inmobiliaria má bohaté zkušenosti s prodejem nemovitostí ve Španělsku a dokonale zná místní trh.
Profesionální přístup: Tým Taurus Inmobiliaria vám poskytne individuální přístup a poradí vám s výběrem ideální nemovitosti.
Komplexní služby: Taurus Inmobiliaria vám pomůže se všemi aspekty nákupu nemovitosti, od právního poradenství až po pořízení nábytku.
Užijte si dovolenou plnou historie, zábavy a krásných pláží v Dénia!

Získejte svůj nový domov v Dénia s Taurus Inmobiliaria!

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria
Sociální sítě
Důležité odkazy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA