0

0

Altea: Okouzlující klid a malebná krása na Costa Blanca

Altea: Okouzlující klid a malebná krása na Costa Blanca

Altea, malebná rybářská obec s bohatou historií, se nachází na prosluněném pobřeží Costa Blanca v provincii Alicante.Nabízí ideální kombinaci klidné atmosféry, krásných pláží, historických památek a malebné architektury.

Dostupnost a služby:

Do Altea se snadno dostanete po kvalitních silnicích a je zajištěno pravidelné autobusové spojení do okolních měst. Město nabízí vše potřebné pro klidnou dovolenou:

Restaurace a bary:

Najdete zde širokou nabídku restaurací s tradiční španělskou i mezinárodní kuchyní, útulné kavárny a bary pro posezení s přáteli.

Obchody a supermarkety:

V Altea naleznete obchody se suvenýry, oblečením, potravinami a supermarkety, kde si nakoupíte vše potřebné.

Další služby:

K dispozici je také pošta, banka, lékárna i lékař.

Okouzlující atmosféra a památky:

Městečko se pyšní typickými bílými domky a nachází se na vyvýšenině nad mořem, čímž nabízí úchvatný panoramatický výhled. Altea je jedním z nejpřitažlivějších letovisek v oblasti Valencie a uchvátí vás svou klidnou atmosférou a malebnou krásou.

Mezi nejvýznamnější památky patří kostel Nuestra Señora de Consuelo s ikonickou modrou kopulovitou střechou. Navštívit můžete také muzeum s bohatou sbírkou historických artefaktů.

Pláže a vodní sporty:

Altea se pyšní rozlehlou oblázkovou pláží s pozvolným vstupem do teplého a průzračně čistého moře. Pláž nabízí možnost relaxace, opalování a koupání. Na své si přijdou i milovníci vodních sportů, jako je vodní lyžování, plachtění, potápění a šnorchlování.

Za poplatek si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Příjemná je i procházka po plážové promenádě.

Sportovní aktivity a bohémská atmosféra:

V Altea se nachází sportovní přístav Club Nautico a dále si užijete tenis, golf na 18jamkovém hřišti, fitness centrum, saunu nebo veřejný bazén. Město se stalo domovem pro mnoho umělců z celého světa, kteří zde tvoří a užívají si bohémský život.

Okolí a výlety:

V okolí Altea se rozkládají horská pásma Sierra Helada a Sierra de Bernia, ideální pro pěší i vysokohorskou turistiku s úchvatnými panoramaty. Navštívit můžete také zábavní park Terra Mítica v Benidormu, historické město Valencii nebo Alicante.

Reality ve Španělsku:

Altea je skvělým místem pro koupi nemovitosti ať už pro trvalé bydlení, rekreaci nebo investici. Nabízí širokou škálu nemovitostí, od apartmánů v centru města až po luxusní vily u moře.

Kontaktujte realitní kancelář Taurus Inmobiliaria:

Taurus Inmobiliaria vám pomůže najít ideální nemovitost v Altea a zajistí hladký průběh celého nákupního procesu. Nabízí profesionální služby a širokou škálu nemovitostí v různých cenových relacích.

Proč si vybrat Taurus Inmobiliaria:

Zkušenosti a znalosti: Taurus Inmobiliaria má bohaté zkušenosti s prodejem nemovitostí ve Španělsku a dokonale zná místní trh.
Profesionální přístup: Tým Taurus Inmobiliaria vám poskytne individuální přístup a poradí vám s výběrem ideální nemovitosti.
Komplexní služby: Taurus Inmobiliaria vám pomůže se všemi aspekty nákupu nemovitosti, od právního poradenství až po pořízení nábytku.
Užijte si klidnou dovolenou plnou krásy a historie v Altea!

Získejte svůj nový domov v Altea s Taurus Inmobiliaria!

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria
Sociální sítě
Důležité odkazy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA