Vila Altea Hills Prodáno

TAURUS INMOBILIARIA

KONTAKTY

Whatsapp +420 775 502 271

info()taurusreality.cz

více

TAURUS INMOBILIARIA

KONTAKT

NOVĚ V NABÍDCE

Vila v Cumbre del Sol

více

NOVĚ V NABÍDCE

Vila v Gran Alacant

více

NOVĚ V NABÍDCE

Vila 4+1, Benitachell, Španělsko

více

NOVĚ V NABÍDCE

Nové vily v Altea

více

NOVĚ V NABÍDCE

Apartmán po rekonstrukci

více

NOVĚ V NABÍDCE

LUXUSNÍ RESORT BENIDORM

více

NOVĚ V NABÍDCE

Vila Los Balcones

více

DOPORUČUJEME

PRONÁJEM APARTMÁNŮ ALICANTE

více

FACEBOOK

Praha - Alicante

Přímé lety Praha - Alicante

více

Vila Altea Hills Prodáno - detail nemovitosti

katalog zboží > DOMY - VILY > Domy - Vily nad 700.000,-Eur

 1 2 3
 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 13 14 15 16 17 18 19 20 21
 22 23 24 25 26 27

Vila Altea Hills Prodáno


Cena: 5.800.000,-
Kód nemovitosti: ALT058

Nadčasový luxusní vilový komplex na španělském pobřeží Costa Blanca

Jsou místa, na která nám stačí jediný pohled, a my si už jen přejeme, abychom tu mohli strávit zbytek svého života anebo alespoň krátký čas pro nás vyhrazené a bohužel časově velmi omezené dovolené.
Říkáme si jen pár dní zde moci zůstat! A přesně takovým místem je i vilový komplex nazývaný BluePort Altea na břehu Středozemního moře ve Španělsku.
Ze spolupráce Altea Hills Estate Company a architektonické kanceláře Carlose Gilardi, Pepeho Carbery a architektonického studia Erika Küstera vznikl vilový komplex, který se může chlubit úžasným panoramatickým výhledem na Středozemní moře. Snad každý, kdo spatří toto úchvatnou scenérii, si přeje zde strávit svou dovolenou a pobýt tu alespoň na pár dní.
Vilový komplex s pěti ložnicemi, prostorným obývacím pokojem vedle otevřené kuchyně, útulnou jídelnou, velikou koupelnou, fitness centrem, saunou a kinosálem byl pojmenován BluePort Altea. Komplex byl navržen a postaven výhradně za použití vysoce kvalitních materiálů, které ve výsledku vytvarovaly fascinující komfortní odpočinkovou oázu.
Navíc velmi pozitivní je, že každá z jednotlivých vil tvořících tento komplex má vlastní, na okolních vilách nezávislé služby jako ubikace, výtah, garáž pro 3 auta a rovněž dostatek úložných prostor.
Přijmete-li pozvání na vnitřní terasy a zahrady vilového komplexu, rozprostře se před vámi pohled na vytvořené hlubší spojení s okolím bazénu, jehož světlomodrá barva výrazně kontrastuje s tmavou modří moře.
Celý komplex zaujímá 490 m2 pozemku ve svahu na španělském pobřeží Costa Blanca. Neocenitelným prvkem tohoto okouzlujícího místa s nádherným obytným komplexem je nezapomenutelná směs okolní přírody a člověkem vytvořeného zázemí pro relaxaci. Nejnovější technologie dodávají tomuto komplexu s výhledem na Středozemní moře různé možnosti využití zde dostupných záležitostí, jako jsou kupříkladu geotermální zdroj energie, stejně jako designově nejmodernější zpracování budov. To vše dělá tento komplex neuvěřitelně krásným a zajímavým.
Obklopeni harmonickou řadou moderních konstrukčních detailů se zde návštěvníci tohoto luxusního vilového komplexu ve Španělsku cítí doslova jako v bavlnce. Harmonie zde doslova ovládá jejich mysl, která tu má dostatek prostoru klidně relaxovat.
Vila Altea Hills
Altea residences are situated on private parcels of around 1,000 square meters.
Each villa has approximately 500 square meters of living area, including 5 bedrooms, a grand living room with an open kitchen, a dining room, spacious bathrooms, a fitness centre, and an optional cinema room; they also contain independent service- quarters, an elevator, a garage for 3 cars, ample storage spaces and pleasant inner patios and gardens.
Moreover, we encourage you to give it your own personal touch and uniqueness. The master bedroom, privately situated, offers a wealth of pleasure, comfort and relaxation, and it is favoured with a spacious dressing room en-suite bathroom, jacuzzi, private garden and large windows affording superb views.
Large floor-to-ceiling windows take full advantage of the outside scenario, making sure that wherever you are, the beauty of the sky and the bay is your companion. Because of the position of the villa, you can see all without being seen.
Vila is surrounded by the amazing blue of the Mediterranen Sea. The blue, the sky, the sea...produce a sense of well being, a spiritual contentment that is difficult, if not impossible, to find anywhere else in other parts of Europe.
To create a living space that enhances such qualities has been our biggest challenge. Our houses are not just beautiful dwellings, but they stand for expentional quality and will be appreciated by those who enjoy life. We are very thrilled to work with a unique team of experts that Altea Hills Estate has put together.


Kontaktujte nás:
(povinné)

(povinné)

(povinné)(povinné)

Poslat odkaz na email (přátelé, rodina) :
(povinné)

Rychlý kontakt
E-mail: info@taurusreality.cz
Telefon 2: +420 775 502 271