0

0

Tramvají z Alicante až do Benidormu

Trasa z Alicante do Benidormu.

Benidorm nemá vlakové spojení s žádným městem, nemá příměstský vlak, toto nahrazuje tramvaj.
Pokud přijedete vlakem z Madridu, Barcelony nebo Valencie, tramvajová zastávka Luceros Alicante je 150 metrů od vlakového nádraží Alicante.
S AVE jízdenkou do Benidormu máte tramvaj zdarma.
Přestože cesta z Benidormu do Alicante trvá příliš dlouho, jedná se o velmi pohodlný, velmi ekologický a vysoce ceněný dopravní prostředek.
Stanice Benidorm, která je konečnou této tramvajové linky, je asi 15 minut chůze od centra Benidormu a ze stejné stanice odjíždějí městské autobusy s různými zastávkami ve městě.
Tramvajová linka L1, která vede do Benidormu,  sdílí zastávky s linkou L4 a L3  Alicante-Luceros, Mercado, Marq, Sangueta, La isleta a Lucentum v rámci obce Alicante .
Na zastávce Lucentum linka 4 odbočuje po třídě Miriam Blasco směrem na Cabo de la Huerta a pláž San Juan.
L1 sdílí trasu do Campella s linkou L3, Alicante El Campello, ale linka L1 Alicante Benidorm jezdí z Lucenta do El Campello přímo, bez zastávek.
Z El Campello do Vila Joiosa má linka L1 7 zastávek.
Trasa vede téměř přímo u moře, takže je velmi dobrý nápad vydat se na hlavní pláže El Campello, a to jak Coveta Fumá, tak La Venta La Nuza. Zastávkami jsou Poble espanyol, Amerador, Coveta fumá, Cala Piteres a Venta Lanuza v obci El Campello.
Následující zastávky jsou v obci La vila a jsou: La Vila Joiosa, Creutetes, Costera Pastor a Hospital de La Vila. Jakmile je v Benidormu, má zastávky v nákupním centru Finestrat v Terra Mítica a končí na stanici Benidorm.
Linka 9 TRAM Benidorm – Denia odjíždí ze stanice Benidorm.
Pokud pojedete do Terra Mítica, Aqualandia, Mundomar nebo Terranatura a zakoupíte si jízdenky ve stanicích TRAM, vstup do těchto zábavních parků je zdarma.
V létě, červenci a srpnu, v pátek a sobotu funguje celou noc jmenuje se Tramnochador.

Další aktuality

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria
Sociální sítě
Důležité odkazy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA