Rojales - informace o letovisku

Reality Španělsko,Nemovitosti ve Španělsku,

KONTAKTY

+420 775 502 271

info()taurusreality.cz

více

DOPORUČUJEME

VILLAS GREEAN 4 km OD MOŘE

 

více

DOPORUČUJEME

VILA V CALPE NOVOSTAVBA 5 LOŽNIC

více

DOPORUČUJEME

PENTHOUSE SE TŘEMI LOŽNICEMI

více

DOPORUČUJEME

PENTHOUSE S VÝHLEDEM NA MOŘE

více

DOPORUČUJEME

LUXUSNÍ RESORT BENIDORM

více

DOPORUČUJEME

APARTMÁN S VÝHLEDEM NA MOŘE

více

DOPORUČUJEME

APARTMÁN DVĚ LOŽNICE VÝHLED NA MOŘE

více

DOPORUČUJEME

NOVÝ PROJEKT COSTA BLANCA POLOP

více

DOPORUČUJEME

APARTMÁNY V CAMPOMAR

více

FACEBOOK

Rojales - informace o letovisku - detail nemovitosti

katalog zboží > OBLASTI - POPIS > OBLASTI - POPIS

 1

Rojales - informace o letovisku


Nemovitosti ve Španělsku. Reality ve Španělsku

Přímo v srdci Costa Blancy se nachází tradiční španělské městečko Rojales, které se stalo vyhledávaným cílem rekreace jak pro místní, tak i pro cizince.

Nedotčená příroda se zde snoubí s moderními službami a kvalitní infrastrukturou. Ubytovací kapacity byly vystavěny v souladu s okolním prostředím, aby nenarušovaly ráz krajiny. Přístavní městečko Rojales leží v autonomní oblasti Valencie, v provincii Alicante. Díky stálým teplotám a příjemnému podnebí přitahuje davy turistů po celý rok, i během zimního období.
Hlavním lákadlem letoviska jsou krásné a rozlehlé písečné pláže, které obdržely Modrou vlajku EU, což potvrzuje kvalitu vody a služeb na plážích.

Vyzkoušet můžete některý z nabízených vodních sportů, jako je třeba windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích nebo skútrech. Na své si přijdou také milovníci potápění či šnorchlování. Na plážích si můžete užívat relaxace a klidu, za malý poplatek je možné si zapůjčit lehátka a slunečníky. Děti jistě potěší vodní park poskytující vodní radovánky v nejrůznějších podobách. Zařádit si můžete na tobogánech, skluzavkách, speciálních bazénech s vlnami a na mnoha dalších atrakcích.
Pokud dáváte přednost aktivněji strávené dovolené, jste v Rojales na správném místě.

Kromě pláží totiž na opačné straně nabízí i rozlehlé horské oblasti, kde se můžete věnovat pěší turistice nebo cykloturistice. Pohoří je protkáno množstvím značených cest nejrůznějších délek a náročností. Zdejší husté borové lesy jsou navíc domovem velkého množství ptactva a další divoké zvěře. U Rojales se rozkládá také nádherné golfové hřiště, kde si milovníci tohoto sportu můžou užívat hru po celý rok.
Rojales se specializuje nejen na odpočinek, ale i na zábavu, proto se zde nebudete nikdy nudit.

Často se zde konají oblíbené fiesty, o zábavu se starají také četné bary, diskotéky a noční podniky. Ve městě najdete rovněž historické památky a další zajímavá místa. Turistům je zde k dispozici vše, co potřebují ke strávení pohodové dovolené. Nakoupit si mohou v supermarketu, několika menších obchůdcích nebo na pravidelném trhu. Zdejší restaurace lákají k ochutnávce španělských specialit nebo k posezení u skleničky dobrého vína. To vše dělá z Rojales ideální místo na trávení volného času.
Jen pět minut cesty z Rojales se na ploše 700 metrů čtverečních rozkládá lázeňské letovisko.

Zde si můžete vychutnávat relaxaci v sauně, tureckých lázních, římských horkých pramenech nebo třeba skotské sprše. Vyzkoušet však můžete ještě mnoho dalších přírodních procedur. Právě v lázních si dokonale odpočinete od každodenního shonu a ruchu velkoměst.
Z Rojales je zajištěno pravidelné autobusové spojení s okolními městy a letovisky.

Doprava je umožněna po kvalitně vybudovaných silnicích. Zavítat můžete také do nedalekých měst, jako Alicante, Elche, Santa Pola či Torrevieja.
TAURUS INMOBILIARIA

Naše nabídka realit ve Španělsku zahrnuje:

Luxusní vily ve Španělsku

Domy ve Španělsku u moře

Byty a apartmány ve Španělsku u pláže

Domy a byty ve Španělsku u golfu

Komerční nemovitosti ve Španělsku


Kontaktujte nás:
(povinné)

(povinné)

(povinné)(povinné)

Poslat odkaz na email (přátelé, rodina) :
(povinné)

Rychlý kontakt
E-mail: info@taurusreality.cz
Telefon 2: +420 775 502 271