0

0

Úvod > Katalog nemovitostí >
Vila ve Finestratu – Benidorm
537 000 €
Vila ve Finestratu - Benidorm
Finestrat
Na Prodej

ID nemovitosti:

 SB - 012

Sdílení nemovitosti:

Vila ve Finestratu – Benidorm:

Luxusní bydlení s nezaměnitelným klimatem Finestrat, malé město jen několik minut od Benidormu v oblasti Alicante, nabízí luxusní bydlení s nezaměnitelným klimatem. Nacházíte se mezi vrcholem Puig Campana a nádherným panoramatem města Benidorm s překrásným výhledem na celé pobřeží. Bydlení ve Finestrátu je luxusem pro pár šťastlivců díky jeho neobvyklému klimatu, který přináší poměrně mírné zimy a příliš vysoké teploty v létě.

Komplex 12 luxusních vil Los Balcones:

Obklopen zelení a golfovými hřišti Komplex 12 luxusních vil Los Balcones, obklopený zelení a golfovými hřišti o celkové rozloze 3 hektary, se stane jednou z nejlepších rezidenčních oblastí na pobřeží Středozemního moře. Tato oblast má všechny ingredience vytvářet příjemné a pohodlné bydlení pro rodiny a páry, kteří hledají relaxaci a komfort.

Důvody pro výběr luxusního bydlení ve Finestratu

Finestrat nabízí mnoho důvodů, proč je to dobrá volba pro luxusní bydlení. Začněme svou cestu s výhledem, který se otevírá z úžasného vilu. Obdivovat krásné přírodní scenérie a zároveň relaxovat ve volném čase je jedním z největších bydlení lákadel tohoto luxusního.

Finestrat:

Obklopen nádhernou přírodou Vedle toho je Finestrat obklopen nádhernou přírodou. Borovice a golfová hřiště obklopují oblast, čímž se stává ideálním místem pro milovníky golfu. Můžete se věnovat svému oblíbenému sportu, aniž byste se museli vzdálit od svého domova. Kromě toho zde najdete také rekreační střediska a zábavní parky, jako je Terra Mítica a Terra Natura, která slouží jako úžasné místo pro trávení volného času s rodinou a přáteli.

Výhody luxusního bydlení ve Finestratu

Kromě nezaměnitelného klimatu a krásné přírody, kterou Finestrat, se tato oblast pyšní i dalšími výhodami, které jsou pro luxusní bydlení nezbytné.

Bezpečnost a dostupnost zařízení ve Finestratu

V první řadě je zde bezpečnost. Obec má velmi nízkou kriminalitu a je obklopena bezpečnou a udržovanou oblastí. Také je tu dostupnost veškerého potřebného zařízení. Finestrat je známý svými obchody, restauracemi, kavárnami, lékařskými službami a veřejnou dopravou.

Finestrat:

Ideální místo pro obchodní záležitosti Kromě toho, že je oblast obklopena překrásnou přírodou, je také ideálním místem pro obchodní záležitosti. Finestrat se nachází v blízkosti Alicante, kde najdete potřebné služby, včetně obchodů, kanceláří, bank a úřadů.

Závěr:

Vila ve Finestratu – Benidorm Vila ve Finestratu – Benidorm je úžasným místem pro ty, kteří hledají luxusní bydlení s nezaměnitelným klimatem, krásnou přírodou a vybavením potřebným k pohodlnému životu. Nádherné výhledy, bezpečnost, dostupnost zařízení a blízkost obchodní oblasti činí z této oblasti jen z nejlepších míst pro luxusní bydlení v oblasti Alicante.

Realitní služby ve Španělsku

V realitách ve Španělsku působíme více jak 15 let, na celém pobřeží Costa Blanca Vám můžeme nabídnout veškerý servis zdarma. Nabízíme velké množství kvalitních nemovitostí ve Španělsku, apartmánů, domů i luxusních vil u moře. Nádhernými místy jsou Aliance, Calpe, Gran Alacant a spoustu dalších míst s bílými plážemi a veškerým servisem k životu.

Popis oblasti :zde

Podrobnosti
Typ nemovitosti:
Domy - vily
ID nemovitosti:
SB - 012
Rozloha nemovitosti:
147 m²
Rozloha pozemku:
420 m²
Vzdálenost k pláži:
3500 m
Rozloha terasy:
60 m²
Koupelny:
2
Ložnice:
3
Rok výstavby:
2024
Země:
Španělsko
Město / oblast:
Finestrat
Klimatizace
Terasa
Vybavená kuchyň
Bazén
Lokalita
Adresa: Finestrat
Virtuální prohlídka

Rychlý kontakt

Napište nám

Podobné nemovitosti
Apartmány

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Playa del Paraiso
525 000 €
ID: J3028
Apartmány

DOPORUČUJEME

Finestrat
345 000 €
ID: J6026
Apartmány

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Orihuela Costa
115 000 €
ID: J7007

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria
Sociální sítě
Důležité odkazy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA

Napište zprávu prodejci