5 000 200 €
Vila v Altea Hills
Altea Hills
Na Prodej

ID nemovitosti:

 MG001

Sdílení nemovitosti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Přímo od stavitele, ve výstavbě. Moderní / minimalistický design luxusní vila na prodej s nádherným výhledem na moře, záliv Altea a Sierra Helada v urbanizaci Altea Hills na pobřeží Costa Blanca v Alicante.
Dům je postaven na pozemku 1914 m2 v urbanizaci Altea Hills, 860 m2 zastavěno bazénem (4,5 х 12 m2), nemovitost je rozložena na 3 podlažích spojená s panoramatickým výtahem a vnitřním schodištěm, 6 pokojů.
Venkovní areál zahrnuje krásný bazén s krytými a otevřenými terasami, gril a zahradu s ovocnými stromy s automatickým zavlažovacím systémem, uzavřenou garáž pro 2 vozidla a parkovací stání pro 3 auta.
Vila je vybavena domácí automatizací, podlahovým vytápěním a klimatizací (teplá/studená) a centrálním vysavačem.
Tato velkolepá moderní vila se nachází v prestižní urbanizaci Altea Hills v blízkosti golfového klubu Don Cayo a exkluzivního přístavu Marina Greenwich.
Urbanizace Altea Hills se nachází v Altea na pobřeží Costa Blanca v Alicante se Středozemním mořem vpředu a Sierra Bernia za ním, v prostředí, které lze považovat za privilegované prostředí v nejautentičtějším středomořském stylu.
Díky záviděníhodným výhledům na zátoku Altea a chráněné pohořím Sierra de Bernia může být Altea Hills jednou z nejexkluzivnějších staveb v celém středomořském oblouku, kde si obyvatelé mohou plně vychutnat středomořský životní styl.
Urbanizace má u vchodu bezpečnostní stánek s ostrahou 24 hodin denně, 365 dní v roce.
Uzavřený televizní okruh, který monitoruje celý areál, a několik hlídkových vozů zajišťuje celý obvod zástavby.  Má také systém kontroly SPZ pro všechna vozidla vjíždějící a vyjíždějící z areálu. V Altea Hills si návštěvník bude moci užít své soukromí a klid s naprostou bezpečností.
Strategická poloha Altea Hills, mezi mořem a horami, dělá z tohoto rezidenčního prostředí jedinečné místo.
Velmi blízko k urbanizaci jsou Don Cayo Golf Club a prestižní Marina Greenwich Yacht Club, jeden z nejlepších na celém pobřeží Středozemního moře.
Kromě toho má Altea Hills mezi svými zařízeními luxusní hotel Altea Hills, vynikající tenisový klub a exkluzivní lázeňské centrum zdraví a krásy, kde odpočívají slavní umělci a sportovci světové úrovně.
Altea Hills má také dvě restaurace, kavárnu, tři bary, irskou hospodu, tři venkovní bazény, kromě těch v každé zástavbě také vyhřívaný krytý bazén

Podrobnosti
Typ nemovitosti:
Domy - vily
ID nemovitosti:
MG001
Rozloha nemovitosti:
860 m²
Rozloha pozemku:
1914 m²
Vzdálenost k pláži:
1500 m
Koupelny:
6
Ložnice:
6
Rok výstavby:
2021
Země:
Španělsko
Město / oblast:
Altea Hills
Klimatizace
Terasa
Výtah
Posilovna
Vybavená kuchyň
Bazén
Spa
Lokalita
Adresa: Altea Hills
Virtuální prohlídka

Rychlý kontakt

Napište nám

Podobné nemovitosti
Apartmány

DOPORUČUJEME

Torrevieja, Provincie Alicante,
90 000 €
ID: J7015
Apartmány

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Los Dolses
418 000 €
ID: NSPX-98500
Apartmány

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Las Colinas
375 000 €
ID: NSPX-77148

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA

Napište zprávu prodejci