1 990 000 €
Vila 100m od pláže
La Zénia
Na Prodej

ID nemovitosti:

 NSPX-16564

Sdílení nemovitosti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Tato luxusní samostatně stojící vila má skvělou polohu na pláži La Zenia, pouhých 100 metrů od krásné pláže.
Toto rušné město, které se nachází v srdci La Zenia, má řadu zařízení včetně stále oblíbeného bulváru Zenia, který je otevřený po celý rok a má řadu obchodů, barů a restaurací.
Vila Thunder road je připravena k nastěhování a zahrnuje veškerý nábytek, horkovzdušnou/studenou klimatizaci, vybavenou kuchyň se spotřebiči, veškeré osvětlení, soukromý bazén, střešní solárium s jacuzzi a přestavěnou vestavbou, která zahrnuje prádelnu a posilovnu.
Tato velkolepá vila má velký otevřený obývací pokoj s terasovými dveřmi, které vedou na zahradu, s vlastním bazénem a prostorem pro grilování s pergolou, velkým jídelním koutem, moderní kuchyní s ostrůvkem a vestavěnými spotřebiči včetně trouby, varné desky, digestoře, lednice/mrazničky. , myčka a mikrovlnná trouba, velká ložnice s vestavěnými skříněmi a en-suite a další koupelna na tomto patře.
V prvním patře se nachází hlavní ložnice s šatnou a en-suite koupelnou, další dvě ložnice s vestavěnými skříněmi, obě s en-suite koupelnami a velkou sluneční terasou, která je přístupná ze všech ložnic.
Schodiště vede nahoru do soukromého střešního solária s jacuzzi a umělou trávou, kde si můžete užívat výhled na moře a celodenní slunce.
Ve spodním patře najdete plně vybavenou posilovnu a prádelnu. La Zenia je rušné město, které je živé po celý rok, má několik pláží s modrou vlajkou a rušný noční život s velkým výběrem barů a restaurací. Může se také pochlubit největším nákupním centrem na pobřeží Costa Blanca, bulvárem La Zenia.

Plně vybaveno!

Podrobnosti
Typ nemovitosti:
Domy - vily
ID nemovitosti:
NSPX-16564
Rozloha nemovitosti:
243 m²
Rozloha pozemku:
600 m²
Vzdálenost k pláži:
100 m
Koupelny:
5
Ložnice:
4
Rok výstavby:
2021
Země:
Španělsko
Město / oblast:
La Zénia
Klimatizace
Terasa
Posilovna
Vybavená kuchyň
Bazén
Lokalita
Adresa: La Zénia
Virtuální prohlídka

Rychlý kontakt

Napište nám

Podobné nemovitosti
Apartmány

DOPORUČUJEME

Torrevieja, Provincie Alicante,
90 000 €
ID: J7015
Apartmány

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Los Dolses
418 000 €
ID: NSPX-98500
Apartmány

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Las Colinas
375 000 €
ID: NSPX-77148

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA

Napište zprávu prodejci