0

0

Úvod > Katalog nemovitostí >
Novostavba vily ve Villamartin
355 000 €
Novostavba vily ve Villamartin
Villamartin
Na Prodej

ID nemovitosti:

 NSPX-91472

Sdílení nemovitosti:

 Luxusní vila ve Villamartinu

Nemovitost se 3 ložnicemi a 3 koupelnami a vlastním bazénem je dokonalým místem k relaxaci a odpočinku. Nacházíte se jen kousek od obchodů, barů, restaurací a velkého supermarketu a krásné pláže oceněné Modrou vlajkou jsou pouhých 5 minut jízdy. Vila je plně vybavena a připravena na klíč a nabízí vše, co byste mohli požádat.

Kde se nachází?

Villamartin se nachází ve španělské provincii Alicante, v oblasti Costa Blanca, mezi městy Torrevieja a La Zenia. Oblast je obklopena nádhernou přírodou a je oblíbenou destinací pro odpočinek a rekreaci.

Vybavení vil

Tato luxusní jednopodlažní vila se nachází v nejvyšším standardu a zahrnuje soukromý bazén, střešní solárium a moderní kuchyň s integrovanými spotřebiči. Vnitřek villy je plně zařízen a připraven k okamžitému použití. Kromě toho je vybaven odvětrávanou teplou/studenou klimatizací a LED osvětlením.
Vila se skládá z prostorného obývacího pokoje/jídelny s dveřmi na terasu, která vede do zahrady s bazénem.
Kuchyně je moderní a nabízí vestavěné spotřebiče, včetně trouby, varné desky, digestoře, lednice s mrazákem, pračky, myčky a mikrovlnné trouby.
Kromě toho je zde hlavní ložnice s vlastní koupelnou a vestavěnými skříněmi, dvě další dvoulůžkové ložnice s vestavěnými skříněmi a další velká koupelna.
Součástí je i vnější schodiště, které vede až do obrovského soukromého střešního solária, odkud si užívat výhled na slané jezero Torrevieja a celodenní slunce.

Výhody života ve Villamartinu

Villamartin je mezi turisty a obyvateli velmi oblíbený, většina komunit se skládá ze západoevropských krajanů, kteří se tam usadili v posledních 15 letech, což prakticky přeměnilo původní vesnici na pulzující celoroční.
V blízkosti Villamartinu se nachází řada golfových klubů a golfových resortů, jako například Villamartin Golf, Las Ramblas Golf, Campoamor Golf a oceněný golfový resort Las Colinas.
Ti, kteří si chtějí užít koupání, se mohou těšit na krásné pláži oceněné Modrou vlajkou jen 5 minut jízdy od hotelu.

Využití luxusní vily ve Villamartinu

Tato luxusní vila ve Villamartinu se 3 ložnicemi a 3 koupelnami a vlastním bazénem je dokonalým místem k relaxaci a odpočinku. Nacházíte se jen kousek od obchodů, barů, restaurací a velkého supermarketu a krásné pláže oceněné Modrou vlajkou jsou pouhých 5 minut jízdy.
Vila je ideální pro ty, kteří hledají luxusní možnosti v létě, ale v zimě, když je slunce, příroda a golfová hřiště všude kolem.
A je také ideální pro ty, kteří hledají klidné a bezpečné místo k bydlení, protože oblast Villamartin je známá svou bezpečností a přátelskou atmosférou.

Závěr

Tato luxusní vila ve Villamartinu se 3 ložnicemi a 3 koupelnami a vlastním bazénem je ideálním místem pro odpočinek a rekreaci.
Nacházíte se jen kousek od obchodů, barů, restaurací a velkého supermarketu a krásné pláže oceněné Modrou vlajkou jsou pouhých 5 minut jízdy.
Vila je plně zařízena a připravena k okamžitému použití a nabízí vše, co byste mohli požádat.
Oblast je obklopena nádhernou přírodou a je oblíbenou destinací pro odpočinek a rekreaci.
V blízkosti je řada golfových klubů a golfových resortů a krásné pláže oceněné Modrou vlajkou.
Tato vila je ideální pro ty, kteří hledají luxusní možnosti v létě, ale v zimě, když je slunce, příroda a golfová hřiště všude kolem.

Podrobnosti
Typ nemovitosti:
Domy - vily
ID nemovitosti:
NSPX-91472
Rozloha nemovitosti:
90 m²
Rozloha pozemku:
200 m²
Vzdálenost k pláži:
4300 m
Rozloha terasy:
30 m²
Koupelny:
2
Ložnice:
3
Rok výstavby:
2023
Země:
Španělsko
Město / oblast:
Villamartin
Klimatizace
Terasa
Vybavená kuchyň
Bazén
Lokalita
Adresa: Villamartin
Virtuální prohlídka

Rychlý kontakt

Napište nám

Podobné nemovitosti
Apartmány
Guardamar del Segura
249 000 €
ID: J6023
Apartmány

DOPORUČUJEME

Gran Alacant
240 000 €
ID: J6030
Apartmány
Torrevieja, Provincie Alicante,
219 900 €
ID: J6026

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria
Sociální sítě
Důležité odkazy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA

Napište zprávu prodejci