0

0

Úvod > Katalog nemovitostí >
Luxusní vila ve Villamartinu
360 000 €
Luxusní vila ve Villamartinu
Villamartin
Na Prodej

ID nemovitosti:

 NSPX-91472

Sdílení nemovitosti:

Luxusní vila ve Villamartinu:

Ideální místo pro relaxaci a odpočinek Tato nemovitost se 3 ložnicemi a 3 koupelnami a vlastním bazénem je dokonalým místem k relaxaci a odpočinku. Nacházíte se jen kousek od obchodů, barů, restaurací a velkého supermarketu a krásné pláže oceněné Modrou vlajkou jsou pouhých 5 minut jízdy. Vila je plně vybavena a připravena na klíč a nabízí vše, co byste mohli požádat.

Kde se nachází luxusní vila ve Villamartinu?

Villamartin se nachází ve španělské provincii Alicante, v oblasti Costa Blanca, mezi městy Torrevieja a La Zenia. Oblast je obklopena nádhernou přírodou a je oblíbenou destinací pro odpočinek a rekreaci.

Vybavení luxusní vily ve Villamartinu

Tato luxusní jednopodlažní vila se nachází v nejvyšším standardu a zahrnuje soukromý bazén, střešní solárium a moderní kuchyň s integrovanými spotřebiči. Vnitřek vily je plně zařízen a připraven k okamžitému použití. Kromě toho je vybaven odvětrávanou teplou/studenou klimatizací a LED osvětlením.

Výhody života ve Villamartinu

Villamartin je mezi turisty a obyvateli velmi oblíbený, většina komunit se skládá ze západoevropských krajanů, kteří se tam usadili v posledních 15 letech, což prakticky přeměnilo původní vesnici na pulzující celoroční.

Golfová hřiště a pláže v blízkosti Villamartinu

V blízkosti Villamartinu se nachází řada golfových klubů a golfových resortů, jako například Villamartin Golf, Las Ramblas Golf, Campoamor Golf a oceněný golfový resort Las Colinas. Ti, kteří si chtějí užít koupání, se mohou těšit na krásné pláži oceněné Modrou vlajkou jen 5 minut jízdy od hotelu.

Závěr:

Luxusní vila ve Villamartinu Tato luxusní vila ve Villamartinu se 3 ložnicemi a 3 koupelnami a vlastním bazénem je ideálním místem pro odpočinek a rekreaci. Nacházíte se jen kousek od obchodů, barů, restaurací a velkého supermarketu a krásné pláže oceněné Modrou vlajkou jsou pouhých 5 minut jízdy.

Realitní služby ve Španělsku

V realitách ve Španělsku působíme více jak 15 let, na celém pobřeží Costa Blanca Vám můžeme nabídnout veškerý servis zdarma. Nabízíme velké množství kvalitních nemovitostí ve Španělsku, apartmánů, domů i luxusních vil u moře. Nádhernými místy jsou Aliance, Calpe, Gran Alacant a spoustu dalších míst s bílými plážemi a veškerým servisem k životu.

Popis oblasti: zde
Podrobnosti
Typ nemovitosti:
Domy - vily
ID nemovitosti:
NSPX-91472
Rozloha nemovitosti:
90 m²
Rozloha pozemku:
200 m²
Vzdálenost k pláži:
4300 m
Rozloha terasy:
30 m²
Koupelny:
2
Ložnice:
3
Rok výstavby:
2023
Země:
Španělsko
Město / oblast:
Villamartin
Klimatizace
Terasa
Vybavená kuchyň
Bazén
Lokalita
Adresa: Villamartin
Virtuální prohlídka

Rychlý kontakt

Napište nám

Podobné nemovitosti
Apartmány

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Playa del Paraiso
525 000 €
ID: J3028
Apartmány

DOPORUČUJEME

Finestrat
345 000 €
ID: J6026
Apartmány

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Orihuela Costa
115 000 €
ID: J7007

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria
Sociální sítě
Důležité odkazy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA

Napište zprávu prodejci