275 000 €
Novostavba vil ve Villamartin
Villamartin
Na Prodej

ID nemovitosti:

 NSPX-35178

Sdílení nemovitosti:

Rezidenční ILIOS fáze 2 byla právě uvolněna ve Villamartinu, vývoj luxusních nemovitostí nacházející se v krásné oblasti  s výhledem na park s palmami a kousek od slavného náměstí Villamartin, které má občanskou vybavenost včetně bank, supermarketu, lékárny, obchody a velký výběr barů a restaurací.
První fáze byla prodána během několika týdnů, fáze 2 byla nyní uvolněna k prodeji za zavádějící ceny s možností mít částečně samostatně stojící nemovitost nebo dva styly samostatně stojících vil, všechny se soukromým bazénem.
Areál obklopuje krásný společný bazén.
Každá vila je dokončena v nejvyšším standardu a zahrnuje plně vybavenou kuchyň se spotřebiči, upravené zahrady s automatickým zavlažovacím systémem, elektrickými roletami, soukromým bazénem a alarmem.
Tato luxusní dvojvila se skládá z otevřeného obývacího pokoje s terasovými dveřmi, které vedou na zahradu s bazénem, ​​otevřené moderní kuchyně s vestavěnými spotřebiči včetně trouby, varné desky, digestoře, lednice s mrazákem, pračky, myčky a mikrovlnná trouby, dvoulůžkový pokoj s vestavěnými skříněmi a plně vybavená koupelna.
V prvním patře najdete hlavní ložnici s vestavěnými skříněmi, en-suite koupelnu a horní sluneční terasu.
Oblast Villamartin je velmi oblíbená mezi turisty a obyvateli a většinu obyvatel tvoří západoevropské krajanské komunity, které se tam usadily v posledních 15 letech a prakticky přeměnily původní vesnici na celoročně živé město.
Jen 10 minut jízdy a najdete nákupní centrum na bulváru La Zenia a všechny pláže označené modrou vlajkou.
V blízkosti je také několik golfových hřišť včetně Villamartinu, golfu Las Ramblas, golfu Campoamor a oceňovaného golfového a country klubu Las Colinas.

Podrobnosti
Typ nemovitosti:
Domy - vily
ID nemovitosti:
NSPX-35178
Rozloha nemovitosti:
79 m²
Rozloha pozemku:
129 m²
Koupelny:
2
Ložnice:
2
Rok výstavby:
2022
Země:
Španělsko
Město / oblast:
Villamartin
Klimatizace
Terasa
Vybavená kuchyň
Bazén
Lokalita
Adresa: Villamartin
Virtuální prohlídka

Rychlý kontakt

Napište nám

Podobné nemovitosti
Apartmány
Villamartin
285 000 €
ID: NSPX-40865
Apartmány
Villamartin
259 000 €
ID: NSPX-15536
Apartmány
Torrevieja, Provincie Alicante,
258 000 €
ID: NSPX-11798

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA

Napište zprávu prodejci