ID nemovitosti:
NOVÝ REZIDENČNÍ KOMPLEX VE FINESTRATU S VÝHLEDEM NA MOŘE!
Vilová čtvrť má ve svém středu údolí a na každé straně tohoto údolí je bytový dům.
Domy jsou orientovány k moři a na jih, s velkými předními terasami.
V rezidenční čtvrti si můžete vybrat přízemní byty se 3 ložnicemi mezonetového typu s terasou a zahradou, v suterénu (kde je velký otevřený prostor využitelný pro další ložnice), první patra s 2 ložnice s velkými terasami nebo 3 ložnice penthouse s velkými soukromými terasami a soláriem.
Všechny s nádherným výhledem na moře a panorama Benidormu.
Terasovitá struktura komplexu způsobuje, že terasy sestupují do údolí s velkými stěnami z kamene a klasického zdiva.
Benidorm a jeho pláže jsou jen 4 km daleko, se všemi volnočasovými aktivitami, jaké si jen můžete přát.
Luxusní provedení, prostorné pokoje a terasy, velké společné prostory a výhledy na moře a panorama Benidormu udělají z tohoto místa jeden z nejlepších resortů této oblasti.
IHNED K NASTĚHOVÁNÍ
DOPORUČUJEME
IHNED K NASTĚHOVÁNÍ
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.