0

0

Úvod > Katalog nemovitostí >
Exkluzivní nemovitosti ve Španělsku – Costa Blanca, Guardamar del Segura
249 000 €
Exkluzivní nemovitosti ve Španělsku – Costa Blanca, Guardamar del Segura
Guardamar del Segura
Na Prodej

ID nemovitosti:

 J6023

Sdílení nemovitosti:

Exkluzivní nemovitosti ve Španělsku – Costa Blanca, Guardamar del Segura

Area Beach III je luxusní rezidenční komplex ve Španělsku, který se nachází v idylické lokalitě El Raso, Guardamar del Segura. Tento komplex nabízí 135 exkluzivních apartmánů s 2 a 3 ložnicemi o rozloze 78 m2 až 95 m2.

Luxusní bydlení v Area Beach III

Area Beach III nabízí širokou škálu bytových jednotek, včetně přízemních apartmánů se zahradou, středních pater s terasami a penthousů s terasami a soukromými střešními terasami. Všechny naše nemovitosti jsou vybaveny moderní kuchyňskou linkou, osvětlením, předinstalovanou klimatizací, bezpečnostními dveřmi, vestavěnými skříněmi a garážovým stáním v suterénu. Nabízíme také volitelnou skladovací místnost pro ty, kteří si ji chtějí koupit jako volitelnou možnost.

Proč investovat do nemovitostí ve Španělsku?

Area Beach III je jednou z nejlepších nemovitostí ve Španělsku. Všechny naše byty jsou orientovány na jih a nabízí prosklenou fitness a wellness zónu s výhledem do zeleně na bazény, dětské hřiště a hřiště na tenis. Naše rezidence je obklopena přírodními plochami a nachází se před solnou lagunou mezi Guardamarem a La Matou. Dvěma centry, kde najdete vše, co potřebujete, od obchodů až po zábavu. Nejbližší pláž je vzdálená pouhých 6,4 km.

Ceny apartmánů v Area Beach III

Počáteční cena za apartmán se 2 ložnicemi je 249 000 eur. Počáteční cena za apartmán se 3 ložnicemi je 283 000 eur. Investujte do své budoucnosti s luxusními nemovitostmi v Area Beach III.

Guardamar del Segura popis oblasti

V realitách ve Španělsku působíme více jak 15 let, na celém pobřeží Costa Blanca Vám můžeme nabídnout veškerý servis zdarma. Nabízíme velké množství kvalitních nemovitostí ve Španělsku, apartmánů, domů i luxusních vil u moře. Nádhernými místy jsou Aliance, Calpe, Gran Alacant a spoustu dalších míst s bílými plážemi a veškerým servisem k životu.

viz popis oblasti: zde

Podrobnosti
Typ nemovitosti:
Apartmány
ID nemovitosti:
J6023
Rozloha nemovitosti:
78 m²
Vzdálenost k pláži:
6400 m
Koupelny:
2
Ložnice:
2
Rok výstavby:
2023
Země:
Španělsko
Město / oblast:
Guadarmar del Segura
Klimatizace
Terasa
Vybavená kuchyň
Bazén
Lokalita
Adresa: Guardamar del Segura
Virtuální prohlídka

Rychlý kontakt

Napište nám

Podobné nemovitosti
Apartmány

DOPORUČUJEME

Gran Alacant
240 000 €
ID: J6030
Apartmány
Torrevieja, Provincie Alicante,
219 900 €
ID: J6026
Apartmány
San Miguel de Salinas.
174 900 €
ID: J6018

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria
Sociální sítě
Důležité odkazy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA

Napište zprávu prodejci