0

0

Úvod > Katalog nemovitostí >
Apartmány v San Miguel de Salinas
154 900 €
Apartmány v San Miguel de Salinas
San Miguel de Salinas.
Na Prodej

ID nemovitosti:

 J6022

Sdílení nemovitosti:

Apartmány v San Miguel de Salinas

Rezidenční komplex s 165 apartmány se 2 a 3 ložnicemi, rozmístěných na 7 podlažích. Každý apartmán má 67 až 97 m2 zastavěné plochy bez teras. Součástí je parkoviště a skladovací prostory.

Vybavení apartmánů

Samozřejmostí ve vybavení bytu je plně vybavená kuchyňská linka s digestoří a indukční varnou deskou, porcelánové podlahy, kompaktní žaluzie, vestavěné skříně v ložnicích, předinstalovaná klimatizace v obývacím pokoji a ložnici a aerotermální ohřívač vody.

Poloha a okolí

S východní orientací se jedná o plně uzavřenou rezidenci se společným bazénem pro dospělé a děti, zelenými plochami, dětským hřištěm a areálem pro dospělé s biokoridorem. Rezidence je obklopena přírodními oblastmi spolu s několika golfovými hřišti. Pláž v Torrevieji je vzdálena 16 minut jízdy autem a nedaleko se nachází nákupní centra Zeniamar a Zenia Boulevard s obchody a restauracemi.

Ceny

Ceny od 154.900 €. San Miguel de Salinas se nachází na jihu pobřeží Costa Blanca. Město leží v regionu Alicante. V okolí se nachází oblíbená Torrevieja a Orihuela.

San Miguel de Salinas: podnebí

Počasí je zde v podstatě vynikající. Je zde středomořské klima, což znamená více než 320 slunečných dní v roce. Když to shrneme , léta jsou teplá, zimy příjemné. Nakonec je zde mnoho zahraničních obyvatel ze západní Evropy , kteří již využívají výhod tohoto klimatu. Počasí je většinou slunečné s modrou jasnou oblohou.

Přístup

Především je zde velmi dobré spojení. Ze San Miguel de Salinas je snadný přístup na dálnici AP7, která spojuje Alicante s Murcií. Ze San Miguel de Salinas je to půl hodiny jízdy na letiště Murcia- San Javier nebo na letiště Alicante- El Altet .

V realitách ve Španělsku působíme více jak 15 let, na celém pobřeží Costa Blanca Vám můžeme nabídnout veškerý servis zdarma. Nabízíme velké množství kvalitních nemovitostí ve Španělsku, apartmánů, domů i luxusních vil u moře. Nádhernými místy jsou Aliance, Calpe, Gran Alacant a spoustu dalších míst s bílými plážemi a veškerým servisem k životu.

Popis oblasti zde

Podrobnosti
Typ nemovitosti:
Apartmány
ID nemovitosti:
J6022
Rozloha nemovitosti:
67 m²
Vzdálenost k pláži:
10000 m
Koupelny:
2
Ložnice:
2
Rok výstavby:
2023
Země:
Španělsko
Město / oblast:
San Miguel de Salinas
Klimatizace
Terasa
Vybavená kuchyň
Bazén
Lokalita
Adresa: San Miguel de Salinas.
Virtuální prohlídka

Rychlý kontakt

Napište nám

Podobné nemovitosti
Apartmány

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Playa del Paraiso
525 000 €
ID: J3028
Apartmány

DOPORUČUJEME

Finestrat
345 000 €
ID: J6026
Apartmány

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Orihuela Costa
115 000 €
ID: J7007

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria
Sociální sítě
Důležité odkazy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA

Napište zprávu prodejci