375 000 €
Apartmán v golfovém resortu
Las Colinas
Na Prodej

ID nemovitosti:

 NSPX-77148

Sdílení nemovitosti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Golfový a country klub Las Colinas je oceněný resort nacházející se poblíž Campoamor na pobřeží Orihuela Costa a má nádherné 18jamkové golfové hřiště, klubovnu, sportovní a relaxační klub s posilovnou, bazénem a wellness centrem, 3 tenisové kurty, kurty na tenis, fotbalové hřiště a také 3 skvělé restaurace včetně nového sushi baru a malého supermarketu. Vstup do resortu je střežen 24 hodin denně a z mnoha pozemků je úžasný výhled na golfové hřiště, krajinu a moře.
Tento luxusní apartmán ve 2. patře se nachází v komplexu Nispero a skládá se z krásného otevřeného obývacího pokoje s terasovými dveřmi po celé délce, které vedou na prostornou terasu, moderní kuchyně, jídelny, hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a en-suite, dvou dalších dvoulůžkové pokojů také s vestavěnými skříněmi a koupelnou pro hosty.
Tento byt je dokončen v nejvyšším standardu a zahrnuje teplou/studenou klimatizaci, vnitřní a venkovní osvětlení, krásné společné zahrady s palmami a bazénem a hlídané podzemní parkoviště s úložným prostorem.
Golfový a country klub Las Colinas je skutečně luxusní rezidenční oblastí a nachází se pouhých 10 minut jízdy od pláží Campoamor a pár minut jízdy od španělského města San Miguel. Boulevard La Zenia je vzdálený 15 minut jízdy.

Podrobnosti
Typ nemovitosti:
Apartmány
ID nemovitosti:
NSPX-77148
Rozloha nemovitosti:
116 m²
Rozloha pozemku:
150 m²
Vzdálenost k pláži:
1380 m
Koupelny:
2
Ložnice:
3
Rok výstavby:
2021
Země:
Španělsko
Město / oblast:
Las Colinas Golf
Klimatizace
Terasa
Výtah
Posilovna
Vybavená kuchyň
Bazén
Spa
Lokalita
Adresa: Las Colinas
Virtuální prohlídka

Rychlý kontakt

Napište nám

Podobné nemovitosti
Apartmány

DOPORUČUJEME

Torrevieja, Provincie Alicante,
90 000 €
ID: J7015
Apartmány

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Los Dolses
418 000 €
ID: NSPX-98500
Apartmány

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Guardamar del Segura
495 000 €
ID: NSPX-55014

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA

Napište zprávu prodejci