ID nemovitosti:
Las Colinas Golf and Country Club je oceňovaný resort, který se nachází nedaleko Campoamoru na pobřeží Orihuela Costa.
Má krásné 18jamkové golfové hřiště, klubovnu, sportovní a rekreační klub s posilovnou, bazénem a lázněmi, 3 tenisové kurty, fotbalové hřiště a také 3 skvělé restaurace včetně nového sushi baru a malého supermarketu.
Vstup do resortu je hlídán 24 hodin denně a z mnoha pozemků je nádherný výhled na golfové hřiště, krajinu a moře.
Tento luxusní apartmán ve 2. patře se nachází v komplexu Nispero.
Skládá se z krásného otevřeného obývacího pokoje s terasovými dveřmi po celé délce vedoucími na prostornou terasu, moderní kuchyně, jídelny, hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a vlastní koupelnou, dalších dvou dvoulůžkových ložnic rovněž s vestavěnými skříněmi a koupelny pro hosty.
Tento byt je dokončen v nejvyšším standardu a zahrnuje klimatizaci na teplou/studenou vodu, vnitřní a venkovní osvětlení, krásné společné zahrady s palmami a bazénem a hlídané podzemní parkoviště s úložným prostorem.
Las Colinas Golf and Country Club je skutečně luxusní rezidenční oblast a nachází se pouhých 10 minut jízdy od pláží Campoamor.
Několik minut jízdy autem od španělského města San Miguel. Bulvár La Zenia je vzdálen 15 minut jízdy autem.
DOPORUČUJEME
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.