0

0

Úvod > Katalog nemovitostí >
Apartmán La Mata u pláže
185 000 €
Apartmán La Mata u pláže
Av. Suiza, 61, 03188 La Mata,
Na Prodej

ID nemovitosti:

 6181

Sdílení nemovitosti:

Tato budova se nachází v La Mata-Torrevieja; idylické místo, kde se neuvěřitelné Středozemní moře snoubí s kouzlem krásné přírodní krajiny, kde můžete obdivovat velikost flóry a fauny této zvláštní oblasti.
Mezi rozmanitými chráněnými parky vynikají Lagunas de La Mata a Torrevieja, které nabízejí více než 3 743 hektarů, kde najdete dvě velkolepé laguny, které jsou domovem široké škály velmi překvapivých živočišných a rostlinných druhů. Můžete si užít několik borových lesů, ve kterých pocítíte a oceníte nádheru středomořské přírody nebo se vydáte na dlouhé procházky a zároveň si budete užívat neuvěřitelné výhledy na modré vody Středozemního moře přes dlouhé stezky parků nebo na více než 2 km dlouhou pláž La Mata. .
Tato novostavba je exkluzivní budovou s pouze 6 samostatně rozdělenými byty.
Prostorné apartmány se 2 ložnicemi a 2 koupelnami mají kuchyň vybavenou spotřebiči, motorizované žaluzie, termostatické baterie ve sprchách… vše pro usnadnění vašeho každodenního života.
Na její více než 13 m2 terase si můžete užívat dlouhé dny odpočinku při čtení oblíbené knihy, užít si příjemné  jídlo nebo pozorovat fantastické západy slunce nad nedalekými lagunami.
Rezidence má  dva typy bydlení; v přízemí s velkou terasu o rozloze více než 93 m2 nebo fantastické solárium 50 m2 se soukromým bazénem v podkrovním apartmánu.
Všechny navíc zahrnují parkovací stání a komoru v ceně; stejně jako komunitní bazén s umělou trávou a Wi-Fi připojením, kde si můžete užívat osvěžující koupele a přitom zůstat ve spojení.

Podrobnosti
Typ nemovitosti:
Apartmány
ID nemovitosti:
6181
Vzdálenost k pláži:
100 m
Rozloha terasy:
90 m²
Koupelny:
2
Ložnice:
2
Rok výstavby:
2022
Země:
Španělsko
Město / oblast:
La Mata
Klimatizace
Terasa
Výtah
Vybavená kuchyň
Bazén
Lokalita
Adresa: Av. Suiza, 61, 03188 La Mata,
Virtuální prohlídka

Rychlý kontakt

Napište nám

Podobné nemovitosti
Apartmány

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Playa del Paraiso
525 000 €
ID: J3028
Apartmány

DOPORUČUJEME

Finestrat
345 000 €
ID: J6026
Apartmány

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Orihuela Costa
115 000 €
ID: J7007

Nenašli jste žádnou nemovitost podle vašich představ? Dejte nám vědět.

Taurus Inmobiliaria
Sociální sítě
Důležité odkazy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Taurus Inmobiliaria S.L. je pouze zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Copyright ©2022 TAURUS INMOBILIARIA

Napište zprávu prodejci