COSTA BLANCA

Reality Španělsko,Nemovitosti ve Španělsku,

KONTAKTY

+420 775 502 271

info()taurusreality.cz

více

DOPORUČUJEME

REASIDENCIA MENORCA - KRÁSA KLIDU

více

DOPORUČUJEME

VILA V CALPE NOVOSTAVBA 5 LOŽNIC

více

DOPORUČUJEME

PENTHOUSE SE TŘEMI LOŽNICEMI

více

DOPORUČUJEME

PENTHOUSE S VÝHLEDEM NA MOŘE

více

DOPORUČUJEME

LUXUSNÍ RESORT BENIDORM

více

DOPORUČUJEME

APARTMÁN S VÝHLEDEM NA MOŘE

více

DOPORUČUJEME

APARTMÁN DVĚ LOŽNICE VÝHLED NA MOŘE

více

DOPORUČUJEME

NOVÝ PROJEKT COSTA BLANCA POLOP

více

DOPORUČUJEME

APARTMÁNY V CAMPOMAR

více

FACEBOOK

COSTA BLANCA

Reality Španělsko - Costa Blanca

Pokud uvažujete o nemovitosti ve Španělsku Costa Blanca je tou pravou oblastí.

jihovýchodní přímořská část Španělska se správním centrem v městě Alicante, je jednou z nejatraktivnějších turistických destinací v Evropě. Poznat ji znamená vstoupit do světa úžasných kontrastů se skrytými přímořskými zákoutími a měst plných života.
Tato turistická oblast je velmi důležitá a známá po celém světě díky nádherným městům, která se zde nacházejí. Mezi ně patří města jako Benidorm, Calpe, Torrevieja, Alicante, Villajoyosa, Altea, Denia, atd. ...
Costa Blanca nabízí dva různé, ale stejně zajímavé, typy cestovního ruchu. Nejtypičtějším je cestovní ruch pobřežní (slunce a pláže), a druhý, méně známý, je vnitrozemní cestovní ruch (údolí a hory). Díky blízkosti mezi pobřežím a horami si nemusíte vybrat pouze jeden z nich. Během vašeho pobytu na pobřeží Costa Blanca si můžete vychutnat krásy jak pláží, tak hor.
Costa Blanca se skládá z více než 200 km nádherných písčitých pláží, zátok a útesů. Můžete se zde těšit z čistých, teplých a klidných vod, a sledovat neuvěřitelnou mořskou faunu. Navíc si můžete vybrat mezi mnoha vodními sporty (plachtění, veslování, windsurfing,....)
Příznivé středomořské klima umožňuje koupání od dubna do října. Užijete si až 300 slunečných dnů v roce (průměrná teplota v zimě je - ve dne 14°C, v noci 7°C). Díky svým rozsáhlým solným jezerům je také vyhledávána pro své léčivé ovzduší s vysokým obsahem jódu.
Při návštěvě vnitrozemí si vychutnáte mimořádné výhledy z kopců a údolí, a čistý vzduch a absolutní klid. Tyto oblasti, méně známé a méně navštěvované turisty, zachovávají nedotčené tradice typické pro pobřeží Costa Blanca. Pokud máte rádi sportovní vyžití plné dobrodružství připravte se, vnitrozemí nabízí pestrou škálu možností jako je bungee jumping, horolezectví, turistika, atd.
Nesmíme opomenout slavnou kuchyni pobřeží Costa Blanca s jejími typickými pokrmy připravovanými na bázi potravin pěstovaných v této oblasti (rýže, zelenina, mořské plody,...).

Reality Španělsko

Dopravní přístupnost i cenová dostupnost - vzhledem k výraznému snížení cen nemovitostí ve Španělsku za poslední 2 roky o 40% - staví tuto oblast v současné době do popředí zájmu nejen turistů a rekreantů po dobu turistické sezóny, ale vyhovuje také obyvatelům EU i jiných zemí jako příjemné místo pro dlouhodobý pobyt, rodinnou letní i zimní rekreaci.

 

Facebook You Tube Google+

COSTA BLANCA

 


Napište nám
(povinné)


(povinné)


(povinné)


(povinné)