Benidorm - informace o letovisku

Reality Španělsko, Nemovitosti ve Španělsku,

KONTAKTY

+420 775 502 271

info()taurusreality.cz

více

DOPORUČUJEME

REASIDENCIA MENORCA - KRÁSA KLIDU

více

DOPORUČUJEME

DUPLEX TORREVIEJA

více

DOPORUČUJEME

PENTHOUSE SE TŘEMI LOŽNICEMI

více

DOPORUČUJEME

PENTHOUSE S VÝHLEDEM NA MOŘE

více

DOPORUČUJEME

LUXUSNÍ RESORT BENIDORM

více

DOPORUČUJEME

APARTMÁN S VÝHLEDEM NA MOŘE

více

DOPORUČUJEME

APARTMÁN DVĚ LOŽNICE VÝHLED NA MOŘE

více

DOPORUČUJEME

NOVÝ PROJEKT COSTA BLANCA POLOP

více

DOPORUČUJEME

APARTMÁNY V CAMPOMAR

více

FACEBOOK

Benidorm - informace o letovisku - detail nemovitosti

katalog zboží > OBLASTI - POPIS > OBLASTI - POPIS

 1

Benidorm - informace o letovisku


Nemovitosti ve Španělsku. Reality ve Španělsku

Benidorm je oblíbené turistické letovisko nacházející se na pobřeží Středozemního moře.

Ze všech stran je obklopeno horami, na východě je to Sierra Helada, na severu Sierra Aitana a ne západě pak Tossal de la Cala. Díky těmto pohořím je tak letovisko dokonale chráněno před nepříznivými povětrnostními vlivy a poskytuje tak ideální a stabilní klima. Navíc je to také jedno z nejteplejších míst na pobřeží Španělska. Během hlavní turistické sezóny zde teplota moře dosahuje až 26°C.
Benidorm tak přitahuje návštěvníky již od dubna a zůstávají zde až do začátku listopadu.

Sezóna zde tak téměř nikdy nekončí. Dvě hlavní městské pláže vytvořily jižně orientovanou zátoku, které dominuje silueta malinkého ostrova Benidorm. Ten vystupuje z klidného a průzračně čistého moře, které láká milovníky koupání, potápění a vodních sportů. Pláže jsou krásně čisté a dobře vybavené, řadí se tak mezi jedny z nejlepších na světě. Nejvíce živo bývá přes léto na 2km dlouhé pláži Levante. Ta lemuje historické a obchodní centrum tohoto prázdninového střediska. Pokud dáváte přednost většímu klidu, navštivte pláž Poniente rozkládající se v délce 3 km a od Levante je oddělena sportovním přístavem. Relaxovat můžete také na menší pláži Playa del Mal Pas.
Zátoka je lemována řadou mrakodrapů, hotelů a výškových budov, najdete zde nepřeberné množství restaurací, barů, hospod, diskoték a tanečních sálů.

Za nákupy se vydejte do četných obchodů a obchůdků se suvenýry či potravinami, narazíte zde i na supermarket. Návštěvníci jistě ocení také zábavní a tematické parky. Užijí si zde především milovníci společenského a rušného nočního života. Toto pulzující letovisko nabízí snad vše, na co si vzpomenete, proto něco jako nuda zde nehrozí.

V Benidormu jsou služby na vysoké úrovni, turisté zde najdou opravdu kvalitní zázemí se vším, co potřebují ke strávení pohodové a bezproblémové dovolené.
Benidorm je nejen největším letoviskem na středomořském pobřeží Costa Blanca, ale zároveň v celém Španělsku.

Milovníky pěší turistiky a cyklistiky budou určitě lákat okolní hory, ve kterých najdou množství značených cest. Můžete zde také jezdit na koni, na jeepech, nebo si vyzkoušet některý z adrenalinových sportů. V Benidormu se pravidelně koná také celá řada koncertů a představení. Pokud vás již omrzelo povalování na pláži, vydejte se třeba do vnitrozemí, kde objevíte mnoho zajímavých městeček a vesniček se zříceninami arabských hradů. Na kráse tomu přidává ještě okolní jedinečná a nedotčená příroda. Asi 60 km odtud je vzdáleno zajímavé město Alicante, po 140 km byste dojeli také do Valencie.

TAURUS INMOBILIARIA

Naše nabídka realit ve Španělsku zahrnuje:

Luxusní vily ve Španělsku

Domy ve Španělsku u moře

Byty a apartmány ve Španělsku u pláže

Domy a byty ve Španělsku u golfu

Komerční nemovitosti ve ŠpanělskuKontaktujte nás:
(povinné)

(povinné)

(povinné)(povinné)

Poslat odkaz na email (přátelé, rodina) :
(povinné)

Rychlý kontakt
E-mail: info@taurusreality.cz
Telefon 2: +420 775 502 271