8.8.2014 Luxusní vilový komplex

Reality Španělsko,Nemovitosti ve Španělsku,

KONTAKTY

+420 775 502 271

info()taurusreality.cz

více

DOPORUČUJEME

VILLAS GREEAN 4 km OD MOŘE

 

více

DOPORUČUJEME

VILA V CALPE NOVOSTAVBA 5 LOŽNIC

více

DOPORUČUJEME

PENTHOUSE SE TŘEMI LOŽNICEMI

více

DOPORUČUJEME

PENTHOUSE S VÝHLEDEM NA MOŘE

více

DOPORUČUJEME

LUXUSNÍ RESORT BENIDORM

více

DOPORUČUJEME

APARTMÁN S VÝHLEDEM NA MOŘE

více

DOPORUČUJEME

APARTMÁN DVĚ LOŽNICE VÝHLED NA MOŘE

více

DOPORUČUJEME

NOVÝ PROJEKT COSTA BLANCA POLOP

více

DOPORUČUJEME

APARTMÁNY V CAMPOMAR

více

FACEBOOK

8.8.2014 Luxusní vilový komplex - detail nemovitosti

katalog zboží > NEWSTELER > Newsletter

 1

8.8.2014 Luxusní vilový komplex


Nadčasový luxusní vilový komplex na španělském pobřeží Costa Blanca

Jsou místa, na která nám stačí jediný pohled, a my si už jen přejeme, abychom tu mohli strávit zbytek svého života anebo alespoň krátký čas pro nás vyhrazené a bohužel časově velmi omezené dovolené.

Říkáme si jen pár dní zde moci zůstat! A přesně takovým místem je i vilový komplex nazývaný BluePort Altea na břehu Středozemního moře ve Španělsku.

Ze spolupráce Altea Hills Estate Company a architektonické kanceláře Carlose Gilardi, Pepeho Carbery a architektonického studia Erika Küstera vznikl vilový komplex, který se může chlubit úžasným panoramatickým výhledem na Středozemní moře. Snad každý, kdo spatří toto úchvatnou scenérii, si přeje zde strávit svou dovolenou a pobýt tu alespoň na pár dní.


Vilový komplex s pěti ložnicemi, prostorným obývacím pokojem vedle otevřené kuchyně, útulnou jídelnou, velikou koupelnou, fitness centrem, saunou a kinosálem byl pojmenován BluePort Altea. Komplex byl navržen a postaven výhradně za použití vysoce kvalitních materiálů, které ve výsledku vytvarovaly fascinující komfortní odpočinkovou oázu.


Navíc velmi pozitivní je, že každá z jednotlivých vil tvořících tento komplex má vlastní, na okolních vilách nezávislé služby jako ubikace, výtah, garáž pro 3 auta a rovněž dostatek úložných prostor.

Přijmete-li pozvání na vnitřní terasy a zahrady vilového komplexu, rozprostře se před vámi pohled na vytvořené hlubší spojení s okolím bazénu, jehož světlomodrá barva výrazně kontrastuje s tmavou modří moře.


Celý komplex zaujímá 490 m2 pozemku ve svahu na španělském pobřeží Costa Blanca. Neocenitelným prvkem tohoto okouzlujícího místa s nádherným obytným komplexem je nezapomenutelná směs okolní přírody a člověkem vytvořeného zázemí pro relaxaci. Nejnovější technologie dodávají tomuto komplexu s výhledem na Středozemní moře různé možnosti využití zde dostupných záležitostí, jako jsou kupříkladu geotermální zdroj energie, stejně jako designově nejmodernější zpracování budov. To vše dělá tento komplex neuvěřitelně krásným a zajímavým.


Obklopeni harmonickou řadou moderních konstrukčních detailů se zde návštěvníci tohoto luxusního vilového komplexu ve Španělsku cítí doslova jako v bavlnce. Harmonie zde doslova ovládá jejich mysl, která tu má dostatek prostoru klidně relaxovat.

TAURUS INMOBILIARIA

Naše nabídka realit ve Španělsku zahrnuje:

Luxusní vily ve Španělsku

Domy ve Španělsku u moře

Byty a apartmány ve Španělsku u pláže

Domy a byty ve Španělsku u golfu

Levné nemovitosti ve Španělsku

Komerční nemovitosti ve Španělsk

 

Kontaktujte nás:
(povinné)

(povinné)

(povinné)(povinné)

Poslat odkaz na email (přátelé, rodina) :
(povinné)

Rychlý kontakt
E-mail: info@taurusreality.cz
Telefon 2: +420 775 502 271